Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

The Best of Renata Przemyk

2014-10-19 @ 18:00 - 22:00

79ZL

W tym roku mija 25 lat od pojawienia się na polskim rynku muzycznym wyjątkowej artystki – Renaty Przemyk. Zagranych ponad 1800 koncertów, nagrody na największych polskich festiwalach takich jak Opole, Sopot, czy kultowy Jarocin, złote płyty, muzyka do sztuk teatralnych, wiele przebojów granych do dziś i wierna publiczność oczekująca niecierpliwie kolejnych utworów – to bilans ćwierćwiecza pracy kobiety, która, jak sama mówi „sama siebie stwarza muzyką”.

Z okazji przypadającego jubileuszu, Renata wraz ze swoim zespołem, przygotowała dla swoich fanów niespodziankę w postaci koncertów urodzinowych. Wyróżnia je specjalnie przygotowany repertuar, zaskakujące aranżacje oraz scenografia. Renata wraz ze swoim zespołem postanowiła sięgnąć do wszystkich swoich płyt oraz piosenek, których bardzo dawno nie wykonywała, a nawet nigdy nie prezentowała na koncertach.

Podczas 25-ciu lat twórczości Renata Przemyk wydała dziesięć płyt. Każda z nich była wyjątkowa, wyróżniająca się oryginalnym połączeniem brzmień i stylów, nieśmiertelnym akordeonem, rozpoznawalnym, charyzmatycznym głosem oraz głębokimi i poetyckimi tekstami utworów. Piosenki takie jak Babę zesłał Bóg, Ten taniec czy Zero (odkochaj nas) weszły przebojem na anteny radiowe i razem z Odjazdem czy Kochaną (zaśpiewaną wspólnie z Kasią Nosowską), królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

Details

Date:
2014-10-19
Time:
18:00 - 22:00
Cost:
79ZL
Event Category:
Event Tags:
, ,
Website:
https://stodola.pl/koncert-55730-RENATA_PRZEMYK.htm#.VDOPXb4kdqI

Venue

Stodoła – More than Live Music
ul. Stefana Batorego 10
Warszawa, Poland
+ Google Map
Phone:
+48 22-825-60-31
Website:
https://www.stodola.pl