Games, Sklepy

Cyfrowe Dobra – Gry, Muzyka, Książki – Lista sklepów

Gdzie szukacie promocji na stare lub nowe gry ? Przygotowałem listę tych miejsc, które najczęściej odwiedzam, patrzę głownie na te sklepy które mają podkategorie Mac. 2001 to chyba rok kiedy założyłem pierwsze konto w banku i to od razu w takim elektronicznym. Po kilku latach pojawił się szybki internet a teraz pobranie 5gb-10gb nie stwarza właściwie żadnego problemu.

Jest tylko taka kwestia, że te dobra są tylko zapisane gdzieś na dyskach w chmurze, nie ma już płyt, pudełek ani instrukcji papierowych, ale jest za to szybkość i wygoda. Wydajemy coś czego fizycznie nie ma na to coś czego też nie ma.

 REPORT
7 items   4 followers   0 votes   95 views

Digital Goods

Digital Games, Ebooks, Comics, Soundtracks

Mar 31, 2016 - gog.com - 14
Digital Goods | GOG.com

Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back guarantee.

Mar 31, 2016 - greenmangaming.com - 15
Digital Goods | Green Man Gaming

Download the latest & greatest PC games with Green Man Gaming - get the best prices, awesome bundles & exclusive deals updated daily! Explore GMG now!

Mar 31, 2016 - macgamestore.com - 15
Digital Goods | MacGameStore: Mac Games and More

The first store dedicated to Mac games with over ten years of customer satisfaction. Thousands of Mac games to choose from! Instantly download and play most games for sale.

4

cdp.pl

Mar 31, 2016 - cdp.pl - 12
Digital Goods | cdp.pl

Szukasz gier komputerowych na PC i konsole, filmów lub książek - Odwiedź cdp.pl, polskiego wydawcę i dystrybutora! Sprawdź też ebooki, audiobooki, gry planszowe, figurowe i karciane.

Mar 31, 2016 - chrono.gg - 14
Digital Goods | Chrono.gg - One game. One amazing deal. Every day at 9AM Pacific.

One game. One amazing deal. Every day at 9AM Pacific.

Mar 31, 2016 - humblebundle.com - 15
Digital Goods | Humble Bundle

Pay what you want for PC games and support charity!

Mar 31, 2016 - store.steampowered.com - 15
Digital Goods | Steam Store

Sign in to see personalized recommendations and to customize your Steam home page.Don’t have a Steam account yet? Join now for free and get access to over 3,500 games including hundreds of free titles.

2016-03-31